CZ | EN | DE odkaz na video « návrat na rozcestí

Půjčovna raftů Otava

Milovníci vodáctví na Otavu nedají dopustit. Délka jejího toku je 111,7 km a plocha povodí činí 3840,0 km². Otava při své cestě protéká krásnými městy, která stojí za návštěvu. Patří mezi ně Sušice, Horažďovice, Strakonice nebo Písek. Ti, kdo před ruchem města upřednostňují pohodu přírody, mohou výlet na raftu zkombinovat s procházkami po okolí nebo v nedalekém Povydří.

Zkušenosti s půjčováním raftů a plavidel máme již delší než dvacet let. Nově přidáváme do naší nabídky vodácké výlety na Otavu. Vodáky oblíbený úsek mezi Čeňkovou pilou a Sušicí Vás potěší čistou vodu a krásnou přírodou. Trasa Radešov – Sušice Vám nabídne vzrušující, divokou, ale bezpečnou plavbu. Tento úsek se vyznačuje tekoucí vodou s pěknými peřejemi. Pokud chcete na raftu strávit delší čas, prodlužte si plavbu třeba až do Strakonic nebo Písku. S naší půjčovnou raftů na Otavě si každý najde svoje oblíbené místo. Rafting na Otavě Vás nadchne a nabídne Vám spoustu jedinečných zážitků. Více informací naleznete v sekci „Doporučené trasy“.

Kdo hledá čistou řeku, krásnou přírodu, místy divokou řeku, anebo třeba zastávku ve městě, ten si Otavu bezpochyby oblíbí.

Rafting na Otavě s nejlepším vybavením

Chystáte se letos vyjet na vodu? Zkuste Otavu, příjemně Vás překvapí. My Vás zase překvapíme naší nabídkou kvalitního a levného vybavení pro Vaši plavbu. Pro školy máme speciální ceník, součástí našich služeb je i poskytnutí veškerého potřebného servisu.

Rafty pro zkušené i pro začátečníky

Z naší nabídky raftů si vybere úplně každý – ať už se jedná o úplné začátečníky, kteří ještě rafting nezkoušeli, nebo o zkušené vodáky, jež mají za sebou už mnoho zdolaných řek. Vybrat si v naší půjčovně raftů na Otavě můžete ze dvou nafukovacích raftů – Colorado 450 a Colorado 360. Rafty se liší svou délkou – Colorado 450 měří 4,5 metru, Colorado 360 je o necelý metr kratší – měří 3,6 metru. Na delší raft Colorado 450 se vejde 3 až 6 osob, nosnost plavidla je 600 kilogramů. Colorado 360 je vhodné pro menší skupinku – pojme 3 až 4 osoby, nosnost je 500 kilogramů. Oba rafty můžete využít jak pro poklidnější rodinnou plavbu s dětmi, tak i pro zkušenější vodáky na divoké vodě. Otevřená záď zaručuje odtok vody při vniknutí vody do raftu nebo při jízdě v peřejích. V naší nabídce nechybí ani různé druhy kánoí a kajaků.

Vesty, helmy, pádla a další nezbytné vybavení Vám zajistí naše půjčovna raftů Otava

Chybí Vám bezpečnostní vesty, pádla, helmy, barely nebo pumpy? S důvěrou se na nás obraťte, pokud potřebujete s čímkoli poradit. Naše dlouholeté zkušenosti s Vámi rádi budeme sdílet a vybereme společně to správné vybavení pro Vaši plavbu na raftu. Pádla, vesty i barely jsou součástí ceny zapůjčení raftu, neplatíte nic navíc!

Pro stálé zákazníky vždy něco navíc

Veškeré vybavení, které si u nás zapůjčíte, je vždy pojištěno proti poškození. Za pojištění neplatíte nic navíc, je samozřejmou součástí ceny každého vodáckého výletu. Kromě toho ale máme pro naše klienty k dispozici širokou nabídku různých slev. Při odběru více raftů poskytujeme množstevní slevy. Atraktivní je jistě i věrnostní program pro stálé zákazníky – při páté plavbě získáváte slevu 50 % (viz. nabídka „Doplujte si pro slevu). Výhodné jsou i nabídky pro školní kolektivy, kdy učitelům poskytujeme rafty a ostatní vodácké příslušenství zcela zdarma. Součástí je i možnost využití služeb našeho profesionálního akreditovaného instruktora.

Doplujte si pro slevu

Doplujte si s námi pro slevu až 50 %! Při zapůjčení raftu požádejte o slevovou kartu a už první plavba Vás bude stát o 5 % méně (pro stálé klienty je každoročně první plavba zlevněna o 10%). O 10 % levnější budete mít druhou, třetí i čtvrtou platbu. Za páté zapůjčení raftu pak zaplatíte pouze 50 % ze standardní ceny (maximální možná hodnota slevy je 5000 Kč). Sleva platí pro jednotlivce i pro skupiny. Sleva platí pro půjčovnu raftů na Otavě, ale také pro Vltavu, Berounku a Ohři.

Půjčovna raftů Otava

Nejsme zrovna nejlevnější půjčovnou, ale nejlevnější neznamená vždy dobrý a u těch nejlevnějších můžete v konečném součtu zaplatit i víc (skryté manipulační poplatky, poplatky za pádla, vesty a jiné doplňky, které jsou u nás zahrnuty již v ceně).

U nás nemáte již žádné další poplatky. Ani skryté, ani manipulační, ani žádné jiné. U nás zaplatíte pouze za zapůjčení raftu a dopravu.